Етикет їжі і пиття

 

Етикет їжі і пиття

Аллах встановив ряд правил, що стосуються їжі і пиття. Вони, зазвичай, служать для реалізації певних божественних цілей, таких, як нагадування людям про щедрість Аллаха, захист їх від хвороб й уникання марнотратства й гордості.

Ці правила включають в себе наступне:

  1. Не їсти та не пити із золотого, срібного або позолоченого посуду, адже це є однією з форм марнотратства, яке руйнує серця бідних людей. Пророк (мир йому і благословення Аллаха) порадив: «Не пийте із золотого та срібного посуду, не їште із тарілок із золота та срібла, адже вони для невіруючих – в цьому світі, і для нас – в майбутньому.» (Сахіх Аль-Бухарі: 5110; Сахіх Муслім: 2067)
  2. Мити руки до і після їжі: Це особливо необхідно, якщо руки брудні або на них є залишки їжі.
  3. Промовляти ім’я Аллаха (тобто, казати “Бісмілляг”) перед вживанням їжі або перед питтям: Якщо, проте, людина забула згадати ім’я Аллаха на початку трапези і згадала про це тільки після того, як почала їсти, то слід сказати: Бісміллягі аввалігі ва ахирігі (Я починаю з ім’ям Аллаха на початку і в кінці)». Побачивши одного разу, що хлопчик не дотримується ісламського етикету їжі, Пророк (мир йому і благословення Аллаха) порадив йому: «Парубче, згадуй ім’я Аллаха, їж правою рукою і їж тільки те, що прямо перед тобою» (Сахіх Аль-Бухарі: 5061; Сахіх Муслім: 2022)
  4. Їсти і пити правою рукою: Пророк (мир йому і благословення Аллаха) сказав «Не їжте лівою рукою, адже шайтан їсть лівою рукою.» (Сахіх Муслім: 2019)
  5. Не рекомендується їсти або пити стоячи.
  6. Їсти із ближчої сторони тарілки, адже не ввічливо їсти з інших сторін тарілки, які ближче до інших людей. Радячи хлопчику, Пророк (мир йому і благословення Аллаха) сказав йому: «Їж тільки те, що прямо перед тобою ».
  7. Рекомендується підяти шматок, який впав додолу, очистити його, витерти з нього бруд і з’їсти його, аби не бути марнотратним.
  8. В жодному разі не критикувати їжу. Треба або хвалити її, або залишити її, нічого не сказавши. Пророк (мир йому і благословення Аллаха) ніколи не критикував їжу, яку пропонували йому; він їв, якщо йому подобалося; в іншому випадку, він залишав її, не виказуючи неприязні (Сахіх Аль-Бухарі: 5093; Сахіх Муслім: 2064).
  9. Уникати надміності в їжі, адже це, зазвичай, викликає різні захворювання і лінь, в той час як помірність набагато краща. Як одного разу зауважив Пророк (мир йому і благословення Аллаха): «Жодна людина не наповнює посудину гіршу, аніж свій шлунок. Кілька ковтків достатньо, щоб мати сили. Але якщо людина має їсти більше, то слід заповнити одну третину [свого] живота їжею, одну третину – напоєм і залишити одну третину для себе». (Сунан ат-Тірмізі: 2380; Сунан Ібн Маджаг: 3349)
  10. Висловлювати вдячність Аллаху, кажучи “Аль-хамду лілляг” (Вся хвала Аллаху) Можна, однак, додати наступні слова: Аль-хамду ліллягі ллязі ат’амані гезе, ва разаканігі мін ґайрі ль-хавлі мінні ва ля кувва (Хвала Аллаху, Який наділив мене цією їжею, без моїх на те зусиль).

Пророк (мир йому і благословення Аллаха) сказав: «Аллах задоволений своїм рабом, який їсть щось і хвалить Його за це; і який п’є і хвалить Його за це.» (Сахіх Муслім: 2734)