Про іслам треба судити за його величними принципами, а не за поведінкою деяких мусульман

Про іслам треба судити за його величними принципами, а не за поведінкою деяких мусульман

Якщо ви знайдете лікаря, який назначає шкідливі медичні процедури, або вчителя з поганим характером, ви, безумовно, не схвалите їхні неправильні методи, які, очевидно, не відповідають їхньому соціальному стану і типу знань, які вони отримали. Однак це не змусить вас змінити свою думку щодо великих переваг медичної науки, які отримало людство або про важливість гарної освіти і навчання у суспільстві.

Ми, безсумнівно, приходимо до висновку, що такий лікар чи вчитель насправді спотворює свою професійну кваліфікацію та задатки.

Якщо Ви побачите, як деякі мусульмани коять щось погане, то можете помилково подумати, що такі дії відображають дух ісламу, що, очевидно, не є вірним. Лише тому, що неправильні методи окремого лікаря або вчителя не можна співвіднести із усією медичною або освітньою професією, тому і не можна співвідносити окремі погані дії деяких мусульман із усім ісламом: вони є лише аспектом людської слабкості і, отже, можуть бути віднесені тільки до неправильних дій, які не мають нічого спільного з ісламом.