Як прйняти іслам

Як прйняти іслам

Щоб увійти до лона ісламу, все, що потрібно зробити, це вимовити свідоцтво віри (шагада) з щирим переконанням, добре усвідомлюючи його значення. Шагада є першим і найбільш важливим із п’яти стовпів ісламу, і складається з двох частин, а саме:

  1. Ашгаду ан ля іляга ілля-Ллаг: це означає: я свідчу, що немає бога, гідного поклоніння, крім Аллаха; Я поклоняюся Йому одному, не приписуючи Йому рівних у поклонінні.
  2. Ва ашгаду анна Мухаммадан расулю-Ллаг: це означає: І я свідчу, що Мухаммад – Посланець Аллага до всього людства. Я підкоряюся його наказам і уникаю всього, що він заборонив. Я поклоняюсь Аллаху за Його законом і за вченням Його Посланця. (Стор. 42-50)

Звершення повного омовіння (ґусль) новим мусульманином

Момент, коли людина прийняла іслам, без сумніву, є найважливішим в її житті. Це –її справжнє народження, після якого вона зрозуміла справжню мету свого існування в цьому житті і спосіб життя відповідно до вимог великої релігії іслам. Тепер, коли вона увійшла до лона ісламу, їй рекомендується зробити повне омовіння, омивши все тіло водою. Так само, як вона очистила свою душу від таких речей, як баготобожжя у поклонінні (ширк) і від здійснення гріхів, їй рекомендується очистити своє тіло, зробивши повне омовіння.

Коли хтось із арабської знаті хотів прийняти іслам, Пророк (мир йому і благословення Аллаха) наказував йому зробити повне омовіння. (Аль-Байхакі як-Сунан Ас-Суґра: 837)